About Omidan Tejarat

مختصری درباره امیدان تجارت اروند و موناکو

  
شرکت امیدان تجارت اروند در سال ۱۳۹۳ با مسئولیت محدود برای انجام فعالیت های بازرگانی از قبيل  صادرات و واردات  انواع کالاهای مجاز، ترانزیت کالا، خرید ،فروش و بازاریابی، اخذ وام و تسهیلات بانکی و اعتباری از بانکها و موسسات مالی ایرانی و خارجی، اخذ و اعطای نمایندگی از اشخاص حقیقی و حقوقی داخل و خارج از کشور فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است. در ابتدا با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر بین المللی اقدام به واردات محصولات آرایشی وبهداشتی وعطر و ادکلن نموده و در سال های پس از اعمال محدودیت های وارداتی کشور این شرکت با حمایت از سرمایه و کار ایرانی تحت نظارت وزارت ، بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور و با کسب مجوزهای قانونی این سازمان ، سامانه ایران کد و گواهینامه های بین المللی اقدام به تولید عطر و ادکلن در داخل کشور نموده است و در این راستا نهایت تلاش خود را جهت کسب رضایت مندی مشتریان انجام داده است . مجید مونا، مدیر عامل مجموعه امیدان تجارت اروند و موناکو است و ریاست هیات مدیره بر عهده آقای مرتضی مونا می باشد. در حال حاظر عمده فعالیت های این مجموعه در زمینه صادرات و تولید عطر و ادکلن می باشد که طی سال های اخیر تمرکز بیشتری بر تولید عطر و ادکلن داخلی داشته اند و آثار تولیدی هم با استقبال داخلی و هم بین المللی روبرو شده است.یکی از بهترین تولیدات این مجموعه برند نیش ملاوی است که نام آن  برگرفته از نام روستایی در استان لرستان است که اهمیت این روستا به دلیل وجود غار کلماکره می باشد  که یکی از ۶ گنجینه برتر جهان در این غار واقع شده است .از تولیدات دیگر این مجموعه عطر آکوادی است که برای نخستین بار در کشور در راستای حمایت از حقوق کلیه مصرف کنندگان و با نگاه ویژه به قشرعزیز نابینایان با طراحی خط بریل بر روی جعبه و هم چنین کاتالوگ محصول گام نوینی را در این راستابرداشته است برندهایی چون مونت برومو و پروژه عظیم پرشین آرت به زودی به بازار عطر وادکلن عرضه خواهد شد. به طور کلی این مجموعه به ارزش ها و نیازهای ایران و ایران زمین بسیار پایبند بوده و درمفاهیم تولیدی خودارزش ها ، فرهنگ و رسوم ایران زمین را سر لوحه کار خود قرار داده است.
About AQUADAY

آکـــــوا دی

  

آکوادی نخستین برند ایرانی با طراحی ویژه نابینایان و  با خط بریل است که در راستای حفظ حقوق شهروندی و ارتقاء استانداردهای کالای ایرانی گام موثر و جدی برداشته است. این محصول با افتخار اذعان می دارد، علاوه بر آنکه تلاش کرده تا در ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی داخل کشور در حوزه عطر و ادکلن تحولی نوین و چشمگیر ایجاد کند برای اولین بار محصول خود را با خط بریل در طراحی جعبه و کاتالوگ به بازار ارائه داده تا در حرکتی نوین سایر تولیدکنندگان داخلی را تشویق به رعایت حقوق کلیه مصرف کنندگان نماید.

آکوا دی عصارۀ سفر آب است در دستان شما. روح هستی‌بخش آب را در جام جهان نمای بلورین به‌چنگ آورده‌ایم، درست چون حس دلچسب لحظه‌ای که پوست پس از سنگریزه‌های داغ ساحل، با خنکای نوازشگر آب آشنا می‌شود. در این راه کوشیده‌ایم چون آب گوهر خود را نثار همگان کنیم. برای نابینایانی که قادر نیستند خود را در پاکی بی انتهایش به تماشا بنشینند؛ حس لطافت، طراوت و خنکای بی بدیلش را به ارمغان آورده ایم

آکوادی محصولی است که در دو دسته زنانه و مردانه تولید شده است.

آکوادی مردانه دارای 6 رفرنس است و تلاش کرده تا تنوعی از سلایق و گروه های سنی را در خود بگنجاند و برای هر فصل پیشنهادی برای علاقمندان خود داشته باشد.

آکوادی زنانه نیز در ابتدا در 6 رفرنس طراحی شد و 5 رفرنس آن  تا کنون به بازار عرضه شده که با استقبال بسیار خوبی روبرو شد، علاوه بر آنکه در عطرهای زنانه می توانید تنوعی از رایحه های مختلف را داشته باشید به لحاظ طراحی درب، شیشه و جعبه ها هم می توانید نهایت ظرافت و دقتی که از یک عطر زنانه باکیفیت انتظار می رود را پیدا کنید

GALLERY

گــــالری تصاویر